Kostimografija studentice doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija na ispitnoj predstavi „Junak našeg doba“

U sklopu međufakultetske suradnje Akademije dramske umjetnosti i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta studentica prve godine poslijediplomskog doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija Lucija Agić, osmislila je kostimografiju za ispitnu predstavu Junak našeg doba prema predlošku Mihaila Jurjeviča Ljermontova. Režijski ispit Mirela Huskića, studenta prve godine diplomskog studija Kazališne režije i radiofonije, pod mentorstvom izv. prof. art. Tomislav Pavković, akad. red., mentorice kostimografije izv. prof. art. Irena Sušac i asist. Tea Bašić Erceg, te mentora scenografije doc. art. Denisa Rubinića. održao se 20., 21., i 22. veljače 2023 u Dvorani F22 (Akademija dramske umjetnosti) u Frankopanskoj 22 u Zagrebu.

Izložbe
22.02.2023 16:00