Kostimografija studentice doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija na ispitnoj predstavi „Kralj umire“

U sklopu međufakultetske suradnje Akademije dramske umjetnosti i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta studentica prve godine poslijediplomskog doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija Lucija Agić, osmislila je kostimografiju za ispitnu predstavu Kralj umire prema predlošku Eugène Ionesco. Režijski ispit Dore Balog, studentice treće godine preddiplomskog studija Kazališne režije i radiofonije, pod mentorstvom doc. art. Nataša Rajković, mentorice kostimografije izv. prof. art. Irena Sušac i asist. Tea Bašić Erceg, te mentora scenografije doc. art. Denisa Rubinića održati će se 1. i 2. ožujka 2023. godine u 20.00 u Kazalištu Knap, Ivanićgradska 41a u Zagrebu. Ulaz je slobodan.

Studiji i studenti
02.03.2023 07:49