Kostimografska suradnja studentica Tekstilno-tehnološkog fakulteta na ispitnoj predstavi „Proba: ili kažnjena ljubav“

U sklopu međufakultetske suradnje sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Akademije dramskih umjetnosti (ADU) i Tekstilno-tehnološkog fakulteta (TTF), studentice druge godine diplomskog studija Kostimografija: Lucija Agić, Petra Grgić, Paula Kunc, Mihaela Šušković pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal (Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet), kreirale su kostime za ispitnu predstavu „Proba: ili kažnjena ljubav“ prema predlošku Jeana Anouilha. Ispit iz glume 1. godine diplomskog studija gluma predstavlja se u klasi prof. art. Aide Bukvić, izv. prof. art Doris Šaić Kukuljice i umjetničke asistentice Ive Kraljević. Generalna proba odigrat će se 20./21./22..09.2022. u 20:00 h na pozornici Akademije dramskih umjetnosti u Zagrebu.

Studentice2. god diplomskog studija Kostimografija (TTF): Lucija Agić, Petra Grgić, Paula Kunc i Mihaela Šušković.

Mentorice ADU: doc. art. Ana Letunić, asistentica Romana Brajša

Mentorica TTF: doc. dr. art. Ivana Bakal