Kostimografska suradnja studentica Tekstilno-tehnološkog fakulteta na ispitnoj predstavi „Suton“

U sklopu međufakultetske suradnje sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Akademije dramskih umjetnosti (ADU) i Tekstilno-tehnološkog fakulteta (TTF), studentice druge godine diplomskog studija Kostimografija: Martina Ružić, Paula Zoričić i Elizabeta Vuković pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal (Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet), kreirale su kostimografiju za ispitnu predstavu „Suton“ prema predlošku Ive Vojnovića. Drama Suton dio je dramskog kompleksa Dubrovačka trilogija, pisca Ive Vojnovića. Ispit iz glume, 1. godine diplomskog studija gluma predstavlja se u klasi izv. prof. art. Velibora Jelačića i vanjskog suradniak Marka Makovičića. Generalna proba odigrat će se 02.09.2022. u 18:00 h i 20:30 h, a ispitna predstava 03.09.2022. u 18:00 h i 20:30 h. Reprizne izvedbe možete pogledati 14. i 15.9.2022.

Kostimografija:

Martina Ružić - 2. god dipl. studija Kostimografija (TTF)

Paula Zoričić - 2. god dipl. studija Kostimografija (TTF)

Elizabeta Vuković - 2. god dipl. studija Kostimografija (TTF)

Mentorice ADU: izv. prof. art. Irena Sušac; umj. asist. Petra Pavić

Mentorica TTF: doc. dr. art. Ivana Bakal

Video najavu izložbe možete pogledati na poveznici:

Izložbe
21.09.2022 11:08