Međufakultetska suradnja Akademije dramskih umjetnosti i Tekstilno-tehnološkog fakulteta

U sklopu međufakultetske suradnje Sveučilišta u Zagrebu Akademije dramske umjetnosti i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, studenti druge godine Diplomskog studija kostimografija osmislili su kostimografije za 4 ispitne produkcije pod mentorstvom doc. dr. art. Ivane Bakal. Sve izvedbe su realizirane u dvorani ADU, Trg Republike 5, Zagreb ili dvorani F22, Frankopanska 22, Zagreb od 16.-27. siječnja 2020.

Više o međufakultetskoj suradnji na ispitnim produkcijama na ADU:

1. Klasa prof. Bukvić/Šarić Kukuljica - F. Bruckner: Bolest mladeži; 16. i 17. siječnja 2020. javne generalne probe, i 18. siječnja 2020. javna produkcija ispita. Kostimografija: studentice TTF-a Matea Biškup i Petra Gulišija, mentorica Ivana Bakal (dvorana ADU, Trg Republike 5, Zagreb)
  2. Klasa prof. Butijer - F. M. Dostojevski: Idiot i A. Strinberg: Gospođica Julija; 19. i 20. siječnja 2020. javne generalne probe, i 21. siječnja 2020. javna produkcija ispita. Kostimografija: studentice TTF-a Božica Tunjić, Doria Antica Topić i Lara Kovaček, mentorica Ivana Bakal (dvorana F22, Frankopanska 22, Zagreb)
  3. Klasa prof. Škaričić - W. Shakespeare: Othello i Romeo i Julija; 22. i 23. siječnja 2020. javne generalne probe, i 24. siječnja 2020. javna produkcija ispita. Kostimografija: studentice TTF-a Nikolina Vidović i Dora Črnjević, mentorica Ivana Bakal (dvorana ADU, Trg Republike 5, Zagreb)
  4. Klasa prof. Ševo - skup autora: Osam lakih komada; 25. i 26. siječnja 2020. generalne probe, i 27. siječnja 2020. javna produkcija ispita. Kostimografija: studentice TTF-a Marija Markić i Iva Sopta. mentorica Ivana Bakal (dvorana ADU, Trg Republike 5, Zagreb)

03.02.2020 16:50