Nagrade za najbolju samostalnu i mentoriranu izložbu ak. god. 2022./2023. u TTF galeriji

Galerija TTF pri Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta dijeli nagrade za najbolju samostalnu i mentoriranu izložbu u akademskoj godini 2022./2023. Nagrada za najbolju samostalnu izložbu daje se Vanji Jan za ,,Ciklus karata'' (2023). Mentorica izložbe bila je izv. prof. art. Helena Schultheis Edgeler.

Nagrada za najbolju mentoriranu izložbu daje se doc. art. Lei Popinjač za ,,Likovna intervencija na bijeloj košulji - osobna interpretacija hrvatskih etnografskih motiva na odjevnom predmetu u različitim tekstilnim tehnikama'' (2023).

Prosudbeno tijelo je SAVJET GALERIJE TTF-a i jedan vanjski član:

1. doc. art. Josipa Štefanec, voditeljica TTF galerije, predsjednica
  2. mag. art. Miroslav Pisonić, ravnatelj gradskog muzeja N.Gradiška, vanjski član

Izložbe
23.11.2023 12:47