Najava održavanja umjetničke radionice Sjećanje kao polazište za izradu „memory quilta“

Autorsku radionicu vodit će doc. art Lea Popinjač, a radionica je namijenjena za diplomante diplomskog studija s djelovanjem unutar područja likovne umjetnosti i umjetnosti tekstilom.

Radionica će se održavati u dogovorenim terminima u studenom i prosincu 2023. godine, a rezultati radionice bit će predstavljeni na izložbi u galeriji CEKAO.

Predavanje u sklopu radionice, naslova  Fotografija kao memorijski zapis, održat će dr. sc. Petra Krpan, 20.11.2023., na Tekstilno tehnološkom fakultetu, s početkom u 17h, u predavaonici B 301.

Događanja, Studiji i studenti
21.11.2023 08:16