Nastupno predavanje dr. sc. Zorane Kovačević "Skenirajuća elektronska mikroskopija kao učinkovita metoda utvrđivanja efekata visokovrijednog oplemenjivanja"

Nastupno predavanje dr. sc. Zorane Kovačević,  pod naslovom Skenirajuća elektronska mikroskopija kao učinkovita metoda utvrđivanja efekata visokovrijednog oplemenjivanja održat će se u petak, 12. svibnja 2023. u 10:30 sati na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, u predavaonici A-201, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb, pred Stručnim povjerenstvom za ocjenu i davanje mišljenja o ispunjavanju kriterija za izbor na slobodno znanstveno-nastavno radno mjesto docent, u znanstvenom području: tehničkih znanosti, znanstvenom polju: tekstilna tehnologija.

Ured Dekanice

03.05.2023 16:00