Nastupno predavanje Marka Vojnića, mag. educ. art. "Crtanje i slikanje ljudske figure i odjeće u doba novih tehnologija"

Nastupno predavanje Marka Vojnića, mag. educ. art., pod naslovom Crtanje i slikanje ljudske figure i odjeće u doba novih tehnologija održat će se u četvrtak, 22. listopada 2020. godine u 16 sati na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, u predavaonici B-323, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb pred Stručnim povjerenstvom za davanje mišljenja o ispunjavanju uvjeta u postupku izbora u nastavno zvanje predavač, u umjetničkom području, polju: likovna umjetnost.

Ured Dekanice

Studiji i studenti