Natječaj; travanj 2023.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 28a, objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA

Poništava se javni natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj odsjeka, interni naziv: voditelj tehničke službe na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, objavljen na web stranici Fakulteta 17. veljače 2023. godine, „Narodnim novinama“ br. 21/2023 od 22. veljače 2023. godine te na službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 22. veljače 2023. godine.

N A T J E Č A J

1.  Raspisuje se javni natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto položaj II. vrste – voditelj odsjeka, interni naziv: voditelj tehničke službe na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

2. Raspisuje se javni natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto III. vrste - portir  na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

Uvjeti za pristupnike/ce na natječaje pod točkama:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa pristupnici pod rednim brojem 1. natječaja trebaju ispunjavati uvjete:

• VŠS tehničkog smjera,
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Poseban uvjet: prednost imaju pristupnici koji imaju položen stručni ispit za rukovatelja centralnog grijanja.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa pristupnici pod rednim brojem 2. natječaja trebaju ispunjavati uvjete:

• SSS ili KV čije školovanje traje tri godine,
  • 1 godinu radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

Uz prijavu pristupnici/ce natječaja pod točkama od trebaju priložiti:

• životopis i motivacijsko pismo,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome),
  • presliku radne knjižice uz presliku ugovora o radu ili potvrdu poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima odnosno elektronički zapis i/ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ili domovnice),
  • uvjerenje nadležnog suda, ne starije od 6 mjeseci da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak.

Pristupnici koji kod prijema u radni odnos ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica za stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/2019, 84/2021) je https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

S pristupnicima prijavljenim na javni natječaj koji ispunjavaju uvjete iz natječaja provest će se intervju radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju. Ako pristupnik ne pristupi intervjuu, smatra se da je isti povukao prijavu za javni natječaj. Vrijeme i mjesto održavanja intervjua biti će objavljeno na web stranici http://www.ttf.unizg.hr  najmanje dva dana prije njegovog održavanja.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Prijave s dokazima i potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja (zasebno za svako mjesto), podnose se u dva primjerka.

Pristupnici/e na natječaj obavezni su dostaviti natječajnu dokumentaciju u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju  uvjeta iz natječaja dostavljaju se na adresu: Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Urudžbeni zapisnik, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb, s naznakom „Za natječaj“. Na omotnici je potrebno navesti broj točke natječaja za koju se pristupnik/ca prijavljuje.

U Zagrebu, 17. 4. 2023. g.

Tekstilno-tehnološki fakultet

KLASA: 100-01/23-01/24