Natječaj za akademsku mobilnost u 2024. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2024. godini (prvi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima,

b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu,

c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima),

d) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje.

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama: http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

KRITERIJI za odabir za stavke a), b) i c) nalaze se u privitku.

ROK za predaju materijala na TTF-u: 27.10.2023. (urudžbirati na ime predsjednika Povjerenstva -A. Tarbuk i poslati materijale e-poštom na anita.tarbuk@ttf.unizg.hr)

IRO TTF

Međunarodna suradnja
26.09.2023 09:47