Natječaj za dodjelu godišnjih nagrada mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini

Društvo sveučilišnih nastavnika i drugih znanstvenika u Zagrebu objavilo je Natječaj dodjelu godišnjih nagrada Društva mladim znanstvenicima i umjetnicima u 2023. godini. Godišnja nagrada Društva dodjeljuje se za znanstveno i umjetničko ostvarenje u svim znanstvenim i umjetničkim područjima, a osnovana je s ciljem poticanja znanstveno-istraživačke i umjetničke djelatnosti mladih znanstvenika i umjetnika. Ukupno se dodjeljuje deset nagrada.

Pravo natjecanja za Godišnju nagradu Društva imaju pristupnici koji zadovoljavaju sljedeće uvjete:

–             da u vrijeme podnošenja prijave nisu stariji od 35 godina;

–             da su zaposleni na fakultetima, akademijama ili institutima u Zagrebu;

–             da su dopisni članovi Društva, što dokazuju uplatom godišnje članarine u iznosu od 24 eura.

Prijave na natječaj primaju se e–poštom od 1. prosinca 2023. do 15. siječnja 2024. godine. Povjerenstvo za ocjenu radova objavit će rezultate o dodjeli nagrade najkasnije do 28. veljače 2024. godine.

Više informacija možete saznati u tekstu natječaja u prilogu ili putem web stranice:

Doc. dr. sc. Ivana Špelić Prodekanica za znanstveno-istraživački i umjetnički rad

30.11.2023 10:21