Natječaj za dodjelu nagrada „Andrija Štampar”, „Andrija Mohorovičić“, „Ars summa Universitatis” i „Fran Bošnjaković” za akademsku godinu 2020./2021.

U prilogu se nalaze odluke za raspis natječaja za dodjelu nagrada „Andrija Štampar”, „Andrija Mohorovičić“, „Ars summa Universitatis” i „Fran Bošnjaković” za akademsku godinu 2020./2021.

Predmetne Odluke i pripadajući Pravilnici dostupni su i na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu na niže navedenoj poveznici:

www.unizg.hr/nc/vijest/article/sveuciliste-u-zagrebu-raspisalo-natjecaje-za-dodjelu-godisnjih-nagrada-1/

Prijedlozi se upućuju Senatu Sveučilišta u Zagrebu putem elektroničke pošte na adresu senatski.poslovi@unizg.hr te putem pošte na adresu Sveučilište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 10 000 Zagreb prema rokovima koji su navedeni u priloženim odlukama.

Izv. prof. dr. sc. Sandra Flinčec Grgac

04.02.2021 11:09