Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2023./2024.

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima sveučilišnih prijediplomskih, sveučilišnih integriranih, sveučilišnih diplomskih, te stručnih prijediplomskih i stručnih diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za akademsku godinu 2023./2024.

Stipendije Sveučilišta u Zagrebu dodjeljuju se u sljedećim kategorijama:

1. Stipendije za izvrsnost
  2. Stipendije studentima koji studiraju nastavničke studijske programe u području matematike, prirodnih znanosti i informatike (STEM)
  3. Stipendije uspješnim studentima športašima
  4. Stipendije podzastupljenim i ranjivim skupinama studenata
  5. Stipendije za student umjetničkoga područja

Student se može prijaviti na Natječaj u samo jednoj kategoriji. Ukupni iznos pojedine stipendije za svaku od navedenih kategorija je 1800€ po studentu.

Prijave na Natječaj obavljaju se isključivo elektroničkim putem upisivanjem podataka u aplikaciju na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/stipendije.

Elektroničke prijave podnose se od 25. listopada 2023. od 12:00 do 15. studenoga 2023. do 24:00.

Više o Natječaju možete pronaći u dokumentu.

Doc. dr. sc. Ksenija Smoljak Kalamir Prodekanica za nastavu

Studiji i studenti, Natječaji