Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu

Raspisan je natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu. Prijave na Natječaj počinju danas 19. veljače i traju do 11. ožujka 2020. do 24 sata, a provode se isključivo elektroničkim putem upisivanjem podataka u aplikaciju na internetskoj stranici Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/stipendije. U skladu s kriterijima Natječaja na Fakultetu je pripremljen popis 10% najuspješnijih studenata te će isti tijekom sutrašnjeg dana biti označeni  u ISVU. U prilogu se nalazi Odluka o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu, tekst Natječaja i Izjava o članovima zajedničkog kućanstva.

Za sva dodatna objašnjenja studenti se mogu obratiti na kontakt e-mail adresu: stipendije@unizg.hr ili na tel. 01/4564-271 i 01/4698-112.

Prof.dr.sc. Antoneta Tomljenović, prodekanica za nastavu

20.02.2020 07:58