Natječaj za sufinanciranje studentskih programa

Raspisan je Natječaj za sufinanciranje studentskih programa za 2021. Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu. U natječaju mogu sudjelovati svi studenti Sveučilišta u Zagrebu, studentski zborovi sastavnica, studentske udruge i studentske organizacije s djelovanjem na području Sveučilišta u Zagrebu.

Kategorije u kojima se studentski programi mogu prijaviti su:

• Znanstvene i sportske studentske manifestacije (organizacija o odlazak na humanijadu, primatijadu, ekonomijadu i sl.)
  • Znanstveni i stručni skupovi i događanja (grupni odlasci na natjecanja, simulacije, moot court, konferencije, skupove i dr.)
  • Kulturna zbivanja i programi/izvedbena umjetnost
  • Studentski mediji
  • Sportske aktivnosti
  • Studentski i znanstveni projekti

Na Natječaj se možete prijaviti OVDJE. Upute o prijavi programa na natječaj kroz aplikaciju možete pronaći ovdje.

Za sve dodatne upite oko provedbe i realizacije Natječaja možete poslati na studentski.zbor@gmail.com.

Natječaj je otvoren do 12. travnja 2021. u 11:59 sati!

01.04.2021 20:11

Natječaj za sufinanciranje studentskih programa