Natječaji; rujan 2023.

Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 28a, objavljuje

N A T J E Č A J

za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste stručnog suradnika u sustavu znanosti i visokom obrazovanju, na projektu „Dizajn naprednih biokompozita iz energetskih održivih izvora (BIOKOMPOZITI)“ oznaka projekta KK.01.1.1.04.0091, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu do 30. studenog 2023.

Uvjeti :

• VSS, završen sveučilišni diplomski ili integrirani studij tehničkog smjera
  • znanje engleskog jezika

Uz prijavu pristupnici/ce natječaj trebaju priložiti:

• životopis i motivacijsko pismo,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome),
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ili domovnice),
  • uvjerenje nadležnog suda, ne starije od 6 mjeseci da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak,
  • dokaz o poznavanju engleskog jezika.

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola. Osim navedenih uvjeta pristupnici moraju ispunjavati i opće i zakonom propisane uvjete. U prijavi na javni natječaj potrebno je navesti osobne podatke podnositelja prijave (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona i adresu elektroničke pošte) i naziv radnog mjesta na koji se pristupnik/ca prijavljuje. Prijava mora biti vlastoručno potpisana.

Pristupnici koji kod prijema u radni odnos ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale pristupnike/ce samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica za stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17, 98/19, 84/21) je https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Prijave s dokazima i potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se u dva primjerka.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Pristupnici/e na natječaj obavezni su dostaviti natječajnu dokumentaciju u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju  uvjeta iz natječaja dostavljaju se na adresu: Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Urudžbeni zapisnik, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb, s naznakom „Za natječaj“.

Rezultati natječaja odnosno obavijest o odabranom pristupniku/ci biti će objavljeni na web stanici http://www.ttf.unizg.hr .

Sveučilište u Zagreb
                                                                                                            Tekstilno-tehnološki fakultetu

U Zagrebu, 22. rujna 2023. g.
KLASA: 100-05/23-01/13
URBROJ: 251-68-01-1