Nova fakultetska znanstvena monografija "Organizacija proizvodnje modne odjeće s osvrtom na planiranje i distribuciju prodaje"

Suradnjom Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta i Ekonomskog fakulteta objavljena je fakultetska znanstvena monografija Organizacija proizvodnje modne odjeće s osvrtom na planiranje i distribuciju prodaje urednika prof. dr. sc. Darka Ujevića i prof. dr. sc. Nikole Knega, čije izdanje je financiralo Ministarstvo znanosti i obrazovanja.

Izvod iz predgovora:

„Ova publikacija je peta knjiga u nizu od 2013., preko 2015., 2018., i 2020. godine koja je rezultat suradnje kolega s Katedre za trgovinu i međunarodno poslovanje Ekonomskog fakulteta i Tekstilno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Urednički tim je uvjerenja da će istraživana i prezentirana tematika privući pažnju i interes znanstvene i stručne javnosti koja u fokusu interesa ima proizvodnju modne odjeće te planiranje njezine distribucije i prodaje. Knjiga može biti od koristi proizvođačima odjevnih predmeta i trgovačkim društvima koja se bave distribucijom i prodajom odjevnih predmeta. Pored navedenih, namijenjena je i studentima oba fakulteta koji unutar različitih kolegija izučavaju ekonomske i tehnološke aspekte modne industrije”.

Čestitke urednicima i autorima poglavlja!

Ured za izdavačku djelatnost

Press