Novi sveučilišni priručnik „ODRŽIVI RAZVOJ BIOKOMPOZITA I BIOGORIVA IZ OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE“ urednice prof. dr. sc. Sandre Bischof

Novi sveučilišni priručnik „ODRŽIVI RAZVOJ BIOKOMPOZITA I BIOGORIVA IZ OBNOVLJIVIH IZVORA ENERGIJE“ sačinjen od 9 poglavlja promoviran je na završnoj diseminacijskoj konferenciji projekta KK.01.1.1.04.0091: Dizajn naprednih kompozita iz energetski održivih izvora (BIOKOMPOZITI).

Priručnik je namijenjen prvenstveno studentima Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta i studentima Sveučilišta u Zagrebu Agronomskog fakulteta za olakšano savladavanje gradiva i stjecanje ishoda učenja iz područja primjene zelenih i održivih sirovina u proizvodnji vlakana, tehničkih tekstilija, biokompozita i biogoriva, kao i održivog biogospodarstva u koje ubrajamo kružno gospodarstvo.

Čestitamo urednici i autorima poglavlja!

prof. dr. sc. Tanja Pušić, voditeljica Ureda za izdavačku djelatnost

11.12.2023 08:20