Obavijest o izboru kandidata; Natječaj - stručni suradnici; rujan

Prilaz baruna Filipovića 28a
Zagreb, 19. studeni 2020. godine

Obavijest o izboru kandidata

Obavještavaju se kandidati koji su podnijeli prijave na javni natječaj za izbor izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste stručni suradnik, na projektu „Razvoj multifunkcionalne negorive tkanine za dualnu namjenu“ oznaka projekta KK.01.2.1.02.0064, na određeno vrijeme, s punim radnim vremenom, u trajanju od tri godine, objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 25. rujna 2020. godine, u „Narodnim novinama“ br. 106/2020 dana 30. rujna 2020. godine, te u dnevnom tisku „24 sata“ dana 27. rujna 2020. godine, izabrane su kandidatkinje:

Natječaj objavljen pod točkom 1. Tea Kaurin, mag. ing. techn. text.
Natječaj objavljen pod točkom 2. Veronika Lovreškov, mag. ing. techn. text.
Natječaj objavljen pod točkom 3. Tea Badrov, mag. ing. techn. text.
Ana Kalazić, mag. ing. techn. text.

Ukoliko ste zainteresirani za povratak Vaših dokumenata priloženih uz prijavu na natječaj, iste možete preuzeti u kadrovskoj referadi Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Kadrovska referada

20.11.2020 14:02