Obilježavanje međunarodnog Dana inteligencije i poziv na testiranje

U organizaciji hrvatskog ogranka Mense održava se Međunarodni Dan inteligencije. Povodom obilježavanja Međunarodnog dana inteligencije po prvi puta će se organizirati testiranje inteligencije u 5 hrvatskih gradova (Osijek, Rijeka, Split, Zadar, Zagreb).

U subotu, 01. listopada 2022. testiranje inteligencije za područje grada Zagreba i okolice, održat će se u prostorijama Sveučilišta u Zagrebu Filozofskog fakulteta. Testiranje će provesti ovlašteni Mensin psiholog, a rezultat testiranja stiže na e-mail adresu svakog pristupnika u roku od nekoliko tjedana. Svi koji ostvare rezultat bolji nego 98 posto populacije moći će se učlaniti u Mensu. Cijena testiranja s popustom za studente iznosi 100,00 kn.

Prijava na testiranje moguća je putem webshopa Hrvatske Mense:

Hrvatska Mensa Webshop

13.09.2022 13:26