Objava liste pristupnika i Programa rada predloženice izv.prof.dr.sc. Anice Hursa Šajatović za budući dekanski mandat od 1. listopada 2021. do 30. rujna 2023. godine

Izborno povjerenstvo za provedbu postupka izbora Dekana Fakulteta je na sastanku održanom 15. prosinca 2020. utvrdilo da je u roku za podnošenje prijedloga za izbor Dekana Fakulteta, koji je tekao od 1. prosinca  2020. do 15. prosinca 2020. do 12.00 sati, pristigla jedna (1) valjana prijava i to predloženice izv. prof.dr.sc. Anice Hursa Šajatović.

U prilogu ove vijesti nalazi se Program rada kao i cjeloviti životopis predloženice izv. prof.dr.sc. Anice Hursa Šajatović  za izbor Dekana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, za mandatno razdoblje od 1. listopada 2021. do  30. rujna 2023. godine.

Na izvanrednoj sjednici Fakultetskog vijeća koja će se održati u srijedu, 13. siječnja 2021. godine predloženica za Dekana Fakulteta izlagat će svoj Program rada pred Fakultetskim vijećem i pred zaposlenicima. Izlaganje programa je javno do trenutka donošenja odluke Fakultetskog vijeća o davanju suglasnosti na Program pristupnice. Fakultetsko vijeće glasuje za izloženi Programa pristupnice. Suglasnost Fakultetskog vijeća dobit će program za kojega je glasala natpolovična većina prisutnih članova Fakultetskog vijeća.

Izborno povjerenstvo za provedbu postupka izbora Dekana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog Fakulteta

15.12.2020 16:07