Objavljen drugi javni poziv za dostavu zahtjeva za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti namijenjene studentima

Povjerenstvo za raspodjelu naknade za posredovanje pri obavljanju studentskih poslova Sveučilišta u Zagrebu-Studentskog centra u Zagrebu, objavilo je 31.12.2020. godine, drugi javni poziv za dostavu zahtjeva za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje isključivo provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima.

Pozivaju se studentske organizacije upisane u Registar udruga RH, Upisnik studentskih organizacija pri sveučilištima, veleučilištima i visokim školama koje djeluju na području grada Zagreba ili Zagrebačke županije, ili koje imaju potvrdu čelnika visokog učilišta na području Grada Zagreba iii Zagrebačke županije da djeluju sukladno Zakonu o studentskom zboru i drugim studentskim organizacijama te skupine studenata pojedinaca i studenti pojedinci koji mogu podnijeti zahtjev za dodjelu financijskih sredstava uz suglasnost čelnika visokog učilišta na kojem skupina studenata pojedinaca ili student pojedinac studiraju, da se prijave na ovaj Drugi javni poziv i podnesu zahtjev za financiranje kulturnih, sportskih, znanstvenih i edukacijskih aktivnosti koje isključivo provode studenti i studentske organizacije te su isključivo namijenjene studentima. Rok za dostavu Zahtjeva za dodjelu financijskih sredstava je 31.01.2021. godine.

Više informacija provjerite na poveznici:

04.01.2021 15:46