Objavljen Javni poziv za prijavu za posao popisivača i kontrolora u provedbi Popisa stanovništva

Vezano uz provedbu Popisa stanovništva, koji je planiran u drugom dijelu ove godine, obavještavaju se svi zainteresirani studenti da je raspisan Javni poziv Državnog zavoda za statistiku zainteresiranim kandidatima za podnošenje prijava za posao popisivača i kontrolora u drugoj fazi provedbe Popisa stanovništva, kućanstava i stanova u Republici Hrvatskoj 2021. godine.

Zainteresirani kandidati za sudjelovanje u Popisu trebaju na mrežnim stranicama Popisa (www.popis2021.hr) popuniti prijavu za popisivača/kontrolora. Rok za podnošenje prijava je od 23. lipnja do 15. srpnja 2021.

Uprava Fakulteta

26.06.2021 10:19