Objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti u ak. god. 2024./25.

Objavljen je Natječaj Erasmus+ studenti studijski boravak (SMS) za programske zemlje (EU-KA131) za akademsku godinu 2024./25., poveznica:

Rok: 4. ožujka 2024. u 12:00

Otisnutu i potpisanu prijavu s popratnom dokumentacijom predati u urudžbeni zapisnik Fakulteta na ime ECTS koordinatorice, izv. prof. dr. sc. Renate Hrženjak.

NAPOMENE:

1. Samo jedna od navedenih kategorija može biti označena u prijavi: kategorija „studenata s manje mogućnosti" ; kategorija „studenti koji studiraju u mjestu izvan mjesta prebivališta", ističemo i kategoriju „studentice (ženski spol) u tehničkom području" u kojem naš Fakultet djeluje.
  2. Obavezno provjeriti kompatibilnost programa, jezik na kojemu se izvodi nastava (npr. E  MADRID03 izvodi nastavu na španjolskom jeziku i treba B2 iz španjolskog jezika) te mjesto izvođenja smjera za koji se odlučite (npr. F  LYON84 izvodi nastavu u gradu Roanne, a ne Lyon).

IRO TTF

Studiji i studenti, Natječaji, Međunarodna suradnja
15.02.2024 14:52

Objavljen Natječaj Erasmus+ SMS studenti u ak. god. 2024./25.