Objavljene dobitnice nagrada na ZGDW-u

• mihaela brajkovic 3

• nikolina krsticevic 1

• nikolina krsticevic 2

Na održanom osmom izdanju najvećeg hrvatskog festivala dizajna, Zagreb Design Week, peteročlani žiri sastavljen od međunarodnih stručnjaka iz područja dizajna; Davor Marković, Simon Morasi Piperčić, Goran Turković, Masanori Umeda i Anja Zorko, u kategoriji Tekstilni i modni dizajn nagradio je Mihaelu Brajković (mentorica izv. prof. art. dr. sc. Jasminka Končić, studentski projekt iz 2019. godine) sa drugim mjestom te Nikolinu Krstičević (mentorice doc.art. Ivana Mrčela i izv. prof. art. Koraljka Kovač Dugandžić, studentski projekt iz 2021. godine) sa trećim mjestom.

Među finalistima u spomenutoj kategoriji su također bile studentice Sofija Varga (mentorica doc.art. Ivana Mčela), Marta Jurčić (mentorica doc.art. Ivana Mčela), Blanka Gotić (mentorica doc.art. Ivana Mčela) te Stela Negro (mentorica izv.prof.art. Koraljka Kovač Dugandžić).

Popis svih finalista i nagrađenih radova možete pronaći na poveznici: https://zagrebdesignweek.com/zgdw-award/

Izložbe
01.10.2021 08:54