Obrana doktorskog rada pristupnice Suzane Kutnjak-Mravlinčić

Pristupnica Suzana Kutnjak-Mravlinčić, dipl. ing. branit će svoj doktorski rad u okviru poslijediplomskog doktorskog studija "Tekstilna znanost i tehnologija" pod naslovom: "Utjecaj parametara 3D ispisa postupkom taložnog očvršćivanja i geometrije šupljikavih struktura na svojstva 3D ispisanih proizvoda od akrilonitril/butadien/stirena" („Influence of 3D print parameters produced by fused deposition process and geometry of lattice structures on properties of 3D printed products from acrylonitrile/butadiene/styrene“).

Obrana doktorskog rada održat će se on-line 6. 5. 2021. s početkom u 13:00 sati pred povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Martinia Ira Glogar, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, predsjednica povjerenstva
  2. prof. dr. sc. Ana Sutlović, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, mentor 1
  3. prof. dr. sc. Damir Godec, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, mentor 2
  4. izv. prof. dr. sc. Ana Pilipović, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, članica
  5. prof. dr. sc. Sandra Bischof, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, članica

Javna obrana doktorskoga rada moći će se pratiti preko poveznice:
Microsoft Teams meeting
Click here to join the meeting :
Obrana doktorskog rada pristupnice Suzane Kutnjak-Mravlinčić, dipl. ing., viši predavač

Vijeće doktorskog studija Tekstilna znanost i tehnologija

Studiji i studenti