Obrana doktorskoga rada Petre Krpan, mag. ing. des. text.

Pristupnica Petra Krpan, mag. ing. des. text. branit će doktorski rad pod naslovom: „Suvremena moda kao događaj – novi mediji i preobrazbe tijela“ izrađen na Sveučilištu u Zagrebu Filozofskom fakultetu pod mentorstvom prof. dr. sc. Žarka Paića (Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet) i prof. emeritus dr. sc. Boris Senker  (Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet).

Obrana doktorskog rada održat će se dana 24. veljače 2021. s početkom u 12.00 sati u Vijećnici Sveučilišta u Zagrebu Filozofskog fakulteta pred Povjerenstvom u sastavu:

1. prof. dr. sc. Nikica Gilić, Sveučilište u Zagrebu Filozofski fakultet, predsjednik povjerenstva
  2. prof. dr. sc. Žarko Paić, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, član povjerenstva
  3. izv. prof. dr. sc. Ivana Keser Battista, Sveučilište u Zagrebu Akademija likovnih umjetnosti,  članica povjerenstva

Javna obrana doktorskoga rada moći će se pratiti preko poveznice:
Microsoft Teams meeting
Join on your computer or mobile app
Click here to join the meeting

izv. prof. dr. sc. Anita Tarbuk, o.d. Prodekanica za međuinstitucijsku i međunarodnu suradnju

Studiji i studenti
22.02.2021 08:14

Obrana doktorskoga rada Petre Krpan, mag. ing. des. text.