Održan 13. po redu Dan otvorenih vrata-TSRC 2021

• tsrc-5

• tsrc-6

• tsrc-7

Uspješno je održan Dan otvorenih vrata – TSRC 2021 s temom „Novi materijali pomiču granice“ u Tehničkom muzeju Nikola Tesla. Brojni predavači koji dolaze iz Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Agronomskog fakulteta i Cefic, predstavili su svoje projekte i prezentacije, a voditeljica Znanstveno-istraživačkog centra za tekstil TSRC prof. dr. sc. Sandra Bischof objasnila je kako je ovogodišnje izdanje u toku s modernim svjetskim trendovima tekstilne znanosti. “Izabrali smo ovu temu jer je to jedan od najinovativnijih tema za koje se brojne inovacije primjenjuju u gospodarstvu. Najveći broj projekata na Tekstilno-tehnološkom fakultetu upravo je u području naprednih materijala”.

Sve prezentacije se nalaze na stranici znanstveno-istraživačkog centra za tekstil koji se nalazi na sljedećoj poveznici: https://tsrc.eu/o-tsrc-u/

24.09.2021 16:14

Održan 13. po redu Dan otvorenih vrata-TSRC 2021