Održan Dan Tekstilno-tehnološkog fakulteta 2024.

Svečana sjednica povodom obilježavanja Dana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta održana je u četvrtak 25. siječnja 2024.

Svečanoj sjednici nazočili su rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, posebni savjetnik za ekonomiju, izaslanik Predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića izv. prof. dr. sc. Velibor Mačkić, gosp. Branko Hrg državni tajnik Ministarstva obrane Republike Hrvatske, tajnica Odjela tekstilne tehnologije prof. dr. sc. Tanja Pušić, prorektorica za umjetnost, kulturu i međusveučilišnu suradnju prof. art. Jasenka Ostojić, prorektor za znanost, istraživanje i poslijediplomske studije prof. dr. sc. Dubravko Majetić, prorektor za inovacije, transfer tehnologije i suradnju s gospodarstvom prof. dr. sc. Tomislav Josip Mlinarić, prorektor za poslovanje i digitalizaciju prof. dr. sc. Tomislav Bolanča, brojni dekani i prodekani sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, djelatnici, studenti te mnogi prijatelji Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Uz pozdravne govore i glazbene točke, na svečanoj sjednici predstavljene su aktivnosti provedene u protekloj godini na Tekstilno-tehnološkom fakultetu te su dodijeljene nagrade studentima i djelatnicima, zahvalnice tvrtkama Renotex d.o.o. i Lesnina H. d.o.o. za doprinos i suradnju sa Sveučilištem u Zagrebu Tekstilno-tehnološkim fakultetom te priznanja umirovljenim djelatnicima u akad. god. 2022./2023.

Umjetnički dio programa svojim su nastupom obogatile sopranistica Mia Raguž uz klavirsku pratnju Lane Bradić, umjetničke savjetnice.

Dio atmosfere obilježavanja Dana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta možete vidjeti na fotografijama.

• Anja Ludaš- Moderator 1

• Govor Dekanice 2

• Govor Rektora 3

• Govor Rektora 4

• Govor prof. dr. sc Tanja Pušić 5

• Izv. prof. dr. sc. Velibor Mačkić 6

• Sopranistica nastup 5

• Dekanica, prodekani, Rektor i izaslanik 6

• Prodekanice 7

02.02.2024 11:33

Održan Dan Tekstilno-tehnološkog fakulteta 2024.