Održan Dan Tekstilno-tehnološkog fakulteta

Svečana sjednica povodom obilježavanja Dana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta održana je u srijedu 25. siječnja 2023.

Svečanoj sjednici prisustvovali su rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, glavni tajnik Akademije tehničke znanosti Hrvatske prof. dr. sc. Vladimir Mrša, izaslanik gradonačelnika grada Zagreba gosp. Luka Juroš, državni tajnik Ministarstva obrane Republike Hrvatske mr. sc. Zdravko Jakop, zastupnica i izaslanica predsjednika Hrvatskoga sabora gosp. Gorana Jandrokovića izv. prof. dr. sc. Vesna Bedeković, izaslanica premijera Republike Hrvatske gosp. Andreja Plenkovića i ministra znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Radovana Fuchsa- doc. dr. sc. Iva Ivanković, brojni dekani i prodekani ostalih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, djelatnici, studenti te mnogi prijatelji Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta.

Uz pozdravne govore i glazbene točke, na svečanoj sjednici predstavljene su aktivnosti provedene u protekloj godini na Tekstilno-tehnološkom fakultetu te su dodijeljene nagrade studentima i djelatnicima. Dodijeljena je zahvalnica Čateks d.d. za suradnju, a umirovljenim djelatnicima priznanja za dugogodišnji i predan rad na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

Dio atmosfere obilježavanja Dana Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta možete vidjeti na fotografijama.

Umjetnički dio programa svojim su nastupom obogatili tenor Roko Radovan uz klavirsku pratnju Matea Narančića.

• Dan Fakulteta 1

• Dan Fakulteta 2