Održana međunarodna radionica "Tradicionalna izrada papira i likovno oblikovanje"

U srijedu 27. 04. 2023. održan je treći dio međunarodne radionice "Tradicionalna izrada papira i likovno oblikovanje", namijenjene studenticama i studentima preddiplomskog studija Tekstilni i modni dizajn u sklopu kolegija Crtanje i slikanje IIA.

Predavanje je održala američka umjetnica Lynn Sures, prof. Emeritus likovne umjetnosti sa Sveučilišta George Washington (Corcoran School of the Arts and Design).

Organizator radionice je izv. prof. art. Helena Schultheis Edgeler. Voditelji su: izv.prof.art. Helena Schultheis Edgeler, predavač Marko Vojnić.

28.04.2023 15:43