Održana promocija sveučilišnog udžbenika „Pretvorba energije i optimizacija postupaka u procesnoj industriji“

U srijedu 26. travnja 2023. godine u Velikoj dvorani Školske knjige d.d., Masarykova ulica 28 u Zagrebu održana je promocija sveučilišnog udžbenika „Pretvorba energije i optimizacija postupaka u procesnoj industriji“ autorica prof. emerite dr. sc. Alke Mihelić-Bogdanić i doc. dr. sc. Ivane Špelić. Udžbenik su predstavili urednica izdanja dr. sc. Ivana Lončarek te recenzenti prof. dr. sc. Sandra Budžaki, prof. dr. sc. Vladimir Mikuličić i prof. dr. sc. Bernarda Šeruga.

Sveučilišni udžbenik opsega 836 stranica obuhvaća znanstveno područje energetike uz niz podataka i detalja iz inženjerske prakse te bit termodinamičkih problema s kojim se susreću studenti tehničkih i biotehničkih fakulteta. O procesu nastajanja ovog djela nacionalnog značaja, vrijednoj suradnji, znanju i ljubavi koju su u njega utkale emotivno su govorile autorice, prof. emerita dr. sc. Alka Mihelić-Bogdanić i doc. dr. sc. Ivana Špelić.

• slika-1-naslovnica-sveucilisni-udzbenik-mihelic-bogdanic-spelic

• Slika 2_Promocija-Recenzenti-Autorice-Urednica