Održana radionica „Dizajnirati za modni brend: Od koncepta do etičnosti oblikovanja“

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U sklopu projekta „Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu" – RAST i u organizaciji Centra za karijere i stručnu praksu,  25. 4. 2022. na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu održana je umjetnička radionica „Dizajnirati za modni brend: Od koncepta do etičnosti oblikovanja“ koju je vodio Marko Petrić.

Dizajnirati za modni brend: Od koncepta do etičnosti oblikovanja

• RAST Radionica 1

• RAST Radionica 2