Održana radionica „Odijevanje i kostim u velikim tragedijama Williama Shakespearea kao inspiracija suvremenom dizajnu visoke mode"

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U sklopu projekta „Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu" – RAST i u organizaciji Centra za karijere i stručnu praksu, 17. 5. 2022. održana je radionica

„Odijevanje i kostim u velikim tragedijama Williama Shakespearea kao inspiracija suvremenom dizajnu visoke mode". Radionicu je održao povjesničar i kustos mode Stefan Žarić.

• Odijevanje i kostim u velikim tragedijama Williama Shakespearea 1

• Odijevanje i kostim u velikim tragedijama Williama Shakespearea 2