Održana radionica "Pripremi se i predstavi poslodavcu"

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U srijedu, 5. svibnja 2021. održana je on-line radionica "Pripremi se i predstavi poslodavcu". Cilj radionice je bio naučiti studente kako kvalitetno pripremiti životopis i motivacijsko pismo te kako se na najbolji način predstaviti potencijalnom poslodavcu. Radionica je organizirana u sklopu projekta „Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu" – RAST koji je financiran sredstvima Europskog socijalnog fonda, a za glavni cilj ima uvođenje stručne prakse na preddiplomskom i diplomskom studijima koji se izvode na TTF-u.

• Rast_2

• Rast_3

• Rast_1

RAST