Opera "A Mad King Idomeneo" Međunarodna suradnja Tekstilno- tehnološkog fakulteta i Swiss Opera Studio, Bern u Švicarskoj

• Opera Idoemeno - plakat

• Opera Idoemeno 1

• Opera Idoemeno 2

• Opera Idoemeno 3

• Opera Idoemeno 4

Opera A mad King Idomeneo, kompozitora W. A. Mozarta, A. Campre i P. M. Davisa biti će premjerno izvedena 23. i 24. rujna 2020. u Švicarskoj.

Projekt je nastao u suradnji Swiss Opera Studio, Bern i Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno –tehnološkog fakulteta. Režiju potpisuje prof. Mathias Behrendsa, dirigira prof. Mladen Tarbuk, a kostime su realizirale doc. art. Barbare Bourek doc.art. (TTF) i studentica druge dipl.god., smjera Kostimografije Karmen Polović (TTF) u suradnji s doc.dr. sc. Irenom Šabarić (TTF).

Podjela:

The King - Pawel Slusarz
Idomeneo - Pepe Diaz
Idamante - Judith Dürr
The journalist- Roxane Choux/ Katarina Menegatti
Ilia - Marlena Thiele
Elettra - Nino Topadze

Emili Ema Sedlar, struč, spec. oec.

22.09.2020 12:56