Otvorene prijave za ECOTROPHELIA Hrvatska 2023.

Otvorene su prijave za 9. nacionalno natjecanje studentskih timova preddiplomskih i/ili diplomskih studija Sveučilišta u Republici Hrvatskoj u kreiranju eko-inovativnih prehrambenih proizvoda - ECOTROPHELIA Hrvatska 2023.

Cilj ovog natjecanja poticanje je kreativnosti, interdisciplinarnosti te inovativnosti studenata pri predstavljanju proizvoda europskom tržištu. Ovim natjecanjem promiče se multidisciplinarnost timova i povezivanje različitih područja poput prehrambene tehnologije, biotehnologije, nutricionizma, agronomije, farmacije, medicine, ekonomije, grafičkog dizajna, marketinga i sl.

Za sudjelovanje na ovogodišnjem natjecanju potrebno je prijaviti svoj tim najkasnije do 19. 4. 2023. godine kratkim ispunjavanjem (članovi tima i kategorija prehrambenog proizvoda) Google obrasca:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQ4vwYZS4-zM7I1QJC4QI7qjtXdXpH5wgxL3YHARNOM1jZTQ/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0, a kompletnu dokumentaciju potrebno je dostaviti najkasnije do 31. 5. 2023. na email adresu probion.uspbf@gmail.com (Udruga studenata Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta – PROBION).

Natjecanje će se održati u lipnju 2023. godine na Prehrambeno-biotehnološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, a pobjednički tim predstavljat će Hrvatsku na europskom natjecanju koje će se održati u listopadu 2023. godine u Kölnu!

Sve dodatne informacije o natjecanju i proizvodima s prošlih europskih natjecanja možete pronaći na Facebook stranici natjecanja Ecotrophelia Hrvatska ili na web stranici Ecotrophelia Europe.

19.12.2022 11:13

Otvorene prijave za ECOTROPHELIA Hrvatska 2023.