Otvorene prijave za IPL Summer School

Otvorene su prijave za IPL ljetnu školu (IPL Summer School), dinamični petotjedni program za studente koji žele proširiti svoje znanje o praktičnim industrijskim primjenama kemije polimera (tekstil, koža, plastika, boje, kozmetika, ljepila), koja će se održati od 10. lipnja 2021. do 13. srpnja 2021. godine.

Ukratko, ljetna škola uključuje grupu međunarodnih studenata u ITECH, Lyonu koja će osim znanosti, inženjerstva i tehnologije, učiti francuski jezik i imati mnoštvo izvannastavnih aktivnosti, primjerice posjeta CERN-u u Ženevi, vinariji i tvornici čokolade, srednjovjekovne gradove, kao i posjete različitim radionicama. Program nosi 6 ECTS za znanost i 3 za francuski.

Video prezentacija dostupna na poveznici: www.youtube.com/watch?v=QNaBp6scsDI

Poveznica: iplsummerschool.com

Rok za prijavu: 16. 4. 2021.

Cijena programa: 2150 €. To obuhvaća smještaj za cijeli program, lokalni prijevoz i sve izlete.

o. d. Prodekanice za međuinstitucijsku i međunarodnu suradnju

Međunarodna suradnja
14.12.2020 08:20