Otvorenje izložbe 11. EDU međunarodne radionice kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja u Galeriji ULUPUH

Od 8. 12. do 21. 12. 2023., otvorena je izložba 11. EDU međunarodne radionice kostimografije, mode i tekstilnog oblikovanja u Galeriji ULUPUH (Ilica 13). Na izložbi sudjeluju studentice i studenti Tekstilno-tehnološkog fakulteta u Zagrebu, Fakulteta primenjenih umetnosti u Beogradu, te Fakulteta za dizajn u Ljubljani, koji su sudjelovali na radionici organiziranoj u trajanju od 04. do 07.12. na Tekstilno-tehnološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Baruna Filipovića 28 a. Temu ovogodišnje radionice DIHOTOMIJA osmislila je red. prof. Ljiljana Petrović  s Fakulteta primenjene umetnosti u Beogradu s odjela Scenski kostim.

Ulaz je slobodan.

Otvorenje izložbe je u 18 sati. Sve dodatne informacije možete pronaći u privitku.

NaslovVrsta
ULUPUH infopdf