Poziv na dopunske izbore za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta u ak. god. 2022./2023.

Poštovane studentice i studenti,

na izborima za Studenski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta se biralo ukupno 7 (sedam) kandidata. S obzirom da kandidati pod rednim brojem 7 i 8 imaju jednaki broj glasova prema članku 20. stavku 2 Pravilnika o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu provode se dopunski izbori.

Dopunski studentski izbori se održavaju u srijedu i četvrtak, 19. i 20. travnja 2023., u vremenu od 8,00 do 20,00 sati kada imate mogućnost izabrati jednog (sedmog) predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta na dva biračka mjesta - u Zagrebu, Prilaz baruna Filipovića 28a (Vijećnica Fakulteta) i Varaždinu, Hallerova aleja 6a (prostorija V-17).

Pozivamo Vas da izađete na dopunske izbore i glasujete!

NaslovVrsta
Odlukapdf