Poziv na interaktivno predavanje i radionicu za studente u organizaciji Ureda za studente Sveučilišta u Zagrebu

Poštovane studentice i studenti,

Pozivamo Vas na radionicu i interaktivno predavanje vezane uz razvoj akademskih vještina koje će se u ljetnom semestru ak. god. 2019./2020. u organizaciji Ureda za studente Sveučilišta u Zagrebu održati na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, Prilaz baruna Filipovića 28a:

• Radionica: Projektni management - razrada ideje projekta

Radionica će se održati u petak 13.3.2020. s početkom u 13:00 sati u predavaonici A-301. Namijenjena je članovima Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, ali i svim ostalim zainteresiranim studentima koji se žele okušati u prijavi projekta.

Opis: Intenzivan grupni i/ili individualni rad na razradi projektnih ideja (konceptualizacija i raspisivanje projektne ideje, testiranje održivosti ciljeva, postavljenje indikatora ishoda i indikatora uspjeha te elementi projektnog managementa).

• Interaktivno predavanje: Ocjenski radovi (završni i diplomski radovi)

Interaktivno predavanje će se održati u petak 17.4.2020. s početkom u 14:00 sati u predavaonici A-301. Namijenjeno je svim zainteresiranim studentima, a posebice studentima viših godina studija.

Opis: Interaktivno predavanje tijekom kojeg će studenti biti upoznati s temeljima znanstveno istraživačkog i umjetničko-istraživačkog rada uključujući osvrt na najčešće pogreške u kontekstu izrade završnog i diplomskog rada (ocjenskih radova).

Predavač i voditelj edukacija: Bozidar Niksa Tarabic, MPsych, PhD, viši stručni savjetnik za savjetovanje studenata, Rektorat Sveučilišta u Zagrebu, Ured za studente, e-mail: bozidar.niksa.tarabic@unizg.hr

Više o mogućnostima dodatnog educiranja možete naći u prilogu ili na: www.unizg.hr/index.php?id=1033#p2

Unaprijed hvala na suradnosti i molim da se odazovete u čim većem broju. Srdačno,
Prof.dr.sc. Antoneta Tomljenović, prodekanica za nastavu