Poziv na intervju

Vezano uz raspisani javni natječaj objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 29. lipnja 2023. godine, službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 30. lipnja 2023. godine i „Narodnim novinama“ br. 71/2023 od 30. lipnja 2023. godine, a nakon uvida u priloženu dokumentaciju svih pristupnika prijavljenih na natječaj poziva se na intervju kandidat/kandidatkinja koja ispunjava osnovne uvjete iz natječaja.

Za radno mjesto:

• Stručni/a suradnik/ca, interni naziv: Tajnik/ca ureda dekana u četvrtak 27. srpnja 2023. godine s početkom u 12:00 h, u prostorijama Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a

Intervju/razgovor sa povjerenstvom održat će se 27. srpnja 2023. godine prema dolje navedenom rasporedu u Uredu dekana.

Na intervju/razgovor u vremenu kako je naznačeno poziva se sljedeći kandidat:

NATJEČAJ ZA IZBOR JEDNOG IZVRŠITELJA (M/Ž) NA RADNO MJESTO I. vrste – STRUČNI/A SURADNIK/CA, INTERNI NAZIV: TAJNIK/CA UREDA DEKANA NA ODREĐENO VRIJEME, U PUNOM RADNOM VREMENU

R.br. Ime i prezime Datum Termin intervjua
1. I.V. 27.07.2023. 12:00

Kandidat/kinja koji pristupi intervjuu dužan/na je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu radi identifikacije.

Ako kandidat/kinja ne pristupi intervjuu, smatra se da je povukao/la prijavu na javni natječaj.

Postupak intervjua provodi Povjerenstvo za odabir kandidata.

Povjerenstvo za odabir kandidata

25.07.2023 16:00