Poziv na intervju

POZIV NA INTERVJU vezan uz raspisani javni natječaj za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto IV. vrste – interni naziv: spremač/ica, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu, objavljenog u dnevnom listu "24 sata" 08. prosinca 2019., na Internet stranici Tekstilno-tehnološkog fakulteta 03. prosinca 2019. i "Narodnim novinama" br. 118/2019. od 04. prosinca 2019. godine.

Intervju će se održati u ponedjeljak, 23. prosinca 2019. godine u 10,00 sati u Knjižnici Studijske jedinice Varaždin, Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Hallerova aleja 6, Varaždin.

Nakon uvida u priloženu dokumentaciju na intervju se poziva

Martina Mišak
Kandidat koji pristupi intervjuu dužan je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu, radi identifikacije. Ako kandidat ne pristupi intervjuu, smatra se da je povukao prijavu na javni natječaj. Postupak intervjua provodi Povjerenstvo za odabir kandidata.

Kadrovska referada

19.12.2019 11:28