Poziv na intervju

Vezano uz raspisani javni natječaj objavljen na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta dana 25. lipnja 2020., u „Narodnim novinama“ br.73/2020. od 26. lipnja 2020.  i  u dnevnom listu „24 sata“  27. lipnja 2020. godine za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto IV. vrste – interni naziv: spremačica, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu  na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno – tehnološkom fakultetu, a nakon uvida u priloženu dokumentaciju svih pristupnika prijavljenih na natječaj pozivaju se na intervju pristupnici/e koji ispunjavaju sve osnovne uvjete iz natječaja.

Intervju će se održati u ponedjeljak, 20. srpnja 2020. godine u Dekanatu Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Zagreb, Prilaz baruna Filipovića 28a, a na intervju se u vremenu kako je naznačeno pozivaju

R. Br. Ime i prezime Vrijeme Datum
1. Tanja Vuger 14:30 20.07.2020.

Kandidat/kinja koji pristupi intervjuu dužan je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu radi identifikacije.
Ako kandidat/kinja ne pristupi intervjuu, smatra se da je povukao/la prijavu na javni natječaj.

Postupak intervjua provodi Povjerenstvo za odabir kandidata.

Povjerenstvo za odabir kandidata

16.07.2020 10:14