Poziv na intervju

Vezano uz raspisane javne natječaje objavljene na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta 3. svibnja 2022., službenim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje 5. svibnja 2022., „Narodnim novinama“ br. 53/2022. od 6. svibnja 2022. i u dnevnom tisku „24 sata“ dana 5. svibnja 2022. godine, a nakon uvida u priloženu dokumentaciju svih pristupnika prijavljenih na natječaj pozivaju se na intervju kandidati/kandidatkinje koji ispunjavaju osnovne uvjete iz natječaja.

Za radna mjesta: tehnički suradnik i stručni suradnik, interni naziv: voditelj kadrovske službe u utorak, 31. svibnja 2022. godine s početkom u 8:30 h, u prostorijama Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta, Prilaz baruna Filipovića 28a u skladu s epidemiološkim mjerama

Intervju/razgovor sa povjerenstvom održat će se 31. svibnja 2022. godine prema dolje navedenom rasporedu u prostoriji A-103 (Fakultetska vijećnica).

Na testiranje/intervju se u vremenu kako je naznačeno pozivaju sljedeći kandidati:

1. Natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto tehnički suradnik, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu (zamjena za bolovanje)

R.br. Ime i prezime Datum Termin intervjua
1. B. V. 31. 5. 2022. 8:30
2. D. G. 31. 5. 2022. 8:45

2. Natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik, interni naziv: voditelj kadrovske službe, na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu (zamjena za neplaćeni dopust)

R.br. Ime i prezime Datum Termin intervjua
1. M. E. 31. 5. 2022. 9:00

Kandidat/kinja koji pristupi intervjuu dužan/na je sa sobom ponijeti osobnu iskaznicu radi identifikacije.

Ako kandidat/kinja ne pristupi intervjuu, smatra se da je povukao/la prijavu na javni natječaj.

Postupak intervjua provodi Povjerenstvo za odabir kandidata.

Povjerenstvo za odabir kandidata

26.05.2022 12:26