Poziv na predavanje prof. dr. sc. Jane Maneve-Čuposke

Na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu boravi prof. dr. sc. Jana Maneva-Čuposka, redovita profesorica na Evropskom univerzitetu, Fakultetu za art i dizajn (European University, Faculty of Art and Design), Skopje, Sjeverna Makedonija, u okviru međunarodne umjetničke radionice „Nasljeđe i memorija u tekstilnim refleksijama“ koju je osmislila i vodi prof. art. Paulina Jazvić.

Pozivamo vas na predavanje prof. dr. sc. Jane Maneve-Čuposke pod nazivom "Nasljeđe, memorija i ja" organizirano u sklopu događanja u utorak, 7. listopada 2023. u 11 sati u predavaonici B-301, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb.

Izv. prof. dr. sc. Anita Tarbuk Prodekanica za međunarodnu i međuinstitucijsku suradnju

03.11.2023 13:29

Poziv na predavanje prof. dr. sc. Jane Maneve-Čuposke