Poziv na radionicu „Etno i moda - od narodne baštine do serijski proizvedenog odjevnog predmeta“

Sadržaj materijala isključiva je odgovornost Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta. Izradu internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

U sklopu projekta „Razvoj i provedba stručne prakse na Tekstilno-tehnološkom fakultetu" – RAST organizira se radionica „Etno i moda - od narodne baštine do serijski proizvedenog odjevnog predmeta“. Voditelj radionice je Damir Begović iz tvrtke Varteks.

Termin održavanja: 1. 4. 2022. od 10.00 do 12.30 sati.

Zainteresirani studenti mogu se prijaviti za sudjelovanje na radionici na e-mail jasminka.koncic@ttf.hr do 28. 3. 2022.

izv. prof. dr. sc. Goran Čubrić, voditelj projekta RAST i voditelj Centra za karijere i stručnu praksu

16.03.2022 15:13