POZIV NA RADIONICU: "Selekcijski postupak: Kako napisati životopis i zamolbu te predstaviti se na razgovoru za posao?"

Vijeće doktorskog studija organizira besplatnu radionicu na temu pismenog predstavljanja poslodavcima. Radionica je namijenjena svim studentima poslijediplomskog sveučilišnog studija Tekstilna znanost i tehnologija.

Radionica pod naslovom "Selekcijski postupak: Kako napisati životopis i zamolbu te predstaviti se na razgovoru za posao?" u organizaciji Vijeća doktorskog studija i portala Mojposao održat će se petak, 12. studenog 2021. u 14.00 sati u prostoriji A301 na lokaciji Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb.

Pozivamo sve doktorande Sveučilišta u Zagrebu Tekstilno-tehnološkog fakulteta na besplatnu radionicu „Selekcijski postupak: Kako napisati životopis i zamolbu te predstaviti se na razgovoru za posao“ u organizaciji portala MojPosao – vodećeg portala za zapošljavanje, među 20 najposjećenijih web stranica u zemlji, s više od 800.000 posjetitelja mjesečno. Predavači na radionicama su iskusni zaposlenici MojPosao portala koji održavaju edukacije/radionice za tražitelje posla te revizije životopisa i molbi kandidata kroz individualna savjetovanja.

08.11.2021 16:05