Poziv na tribine; prof. dr. sc. Ermira Shehi i izv. prof. dr. sc. Ilda Kazani

Na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu u okviru Erasmus+ razmjene borave prof. dr. sc. Ermira Shehi i izv. prof. dr. sc. Ilda Kazani iz Textile and Fashion Department, Polytechnic University of Tirana, Albanija.

Pozivamo vas na tribine koje će se održati u petak, 8. srpnja 2022. s početkom u 11 sati u predavaonci A-301 na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu, Prilaz baruna Filipovića 28a, Zagreb.

Prof. dr. sc. Ermira Shehi predstavit će instituciju i mogućnosti za mobilnost predavanjem „The Department of Textile and Fashion at Polytechnic University of Tirana, Albania – possible staff and student mobility“.

Izv. prof. dr. sc. Ilda Kazani održat će znanstvenu tribinu na temu: „Maintenance of electroconductive flexible substrates“.

Detaljnije u pozivu u privitku:

Odbor za organizaciju tribina

06.07.2022 13:32